Filtry

Zespoły filtrujące to bardzo ważny elementy dla każdej piaskarki. Zapewniają one podciśnienie które umożliwia śrutowanie, oraz oczyszczają kabinę śrutowniczą z użytego śrutu oraz pyłów powstałych podczas pracy. Wydajność, przemyślana konstrukcja, moc silnika, wytrzymałość oraz funkcjonalność to podstawowe atrybuty każdego systemu filtrującego firmy Blasteron.
W ofercie znajdą Państwo dwa typy filtrów, podstawowy i renomowany zespół filtrujący R1D1 oraz uzupełniający Cyklon R3. Zaprojektowane I wykonane tak aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z opisem, zdjęciami i filmikami w/w produktów.

Zespół filtracyjny R1D1

Zespół filtracyjny R1D1 współpracuje ze wszystkimi modelami piaskarek firmy Blasteron i jest podstawową i najpopularniejszą opcją wybieraną przez Klientów. Ergonomiczny kształt, solidne wykonanie lecz przede wszystkim funkcjonalność  zostały docenione przez jego użytkowników.

Głównymi zaletami filtra R1D1 są: prosta wymiany głównego filtra, łatwość opróżniania pojemnika ze zużytym śrutem, automatyczny odmuch sprężonym powietrzem oczyszczający główny filtr.

W zestawie zespołu filtracyjnego R1D1:

  • Filtr patronowy 350mm – 600mm wymienny  powierzchnia filtracyjna 10m2, przepustowość 490m3 / h  poliester o zwiększonej wytrzymałości
  • Wentylator promieniowy: moc (kW) 0.55 wydajność max. 1100 m3/h

Cyklon / Separator ścierniwa R3

Separatory ścierniwa zapobiegają utracie użytecznych środków ściernych, gdy wentylator wymienia zanieczyszczone powietrze na czyste w kabinie śrutującej. Dodatkowym atrybutem zastosowania cyklona jest lepsza widoczność, nie będzie przeszkadzał pył i zużyty materiał ścierny oraz rdza.. Jest on usuwany z nośników, co zwiększa widoczność, oszczędza śrut i zapobiega zablokowaniu dyszy przez większe odpady. Zaleca się stosowanie separatorów gdy piaskarka pozostaje w ciągłym użyciu.

Skontaktuj się z nami