Kompresory śrubowe 5,5kW - 15kW

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową linię kompresorów (sprężarek )śrubowych o mocy od 5,5 do 15 kW. Urządzenia te powstały z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, ceniących niezawodność oraz niskie koszty wytwarzania sprężonego powietrza. Nasze kompresory dostępne są w wersji wolnostojącej, oraz na zbiorniku z opcją zabudowania osuszacza sprężonego powietrza. Ułatwia to wybór optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Nowa gama kompresorów wyróżnia się zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi i wynikającymi z nich zaletami: Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową linię sprężarek śrubowych o mocy od 5,5 do 15 kW. Urządzenia te powstały z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, ceniących niezawodność oraz niskie koszty wytwarzania sprężonego powietrza. Nasze kompresory dostępne są w wersji wolnostojącej, oraz na zbiorniku z opcją zabudowania osuszacza sprężonego powietrza. Ułatwia to wybór optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Nowa gama kompresorów wyróżnia się zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi i wynikającymi z nich zaletami:

  •  Energooszczędność związana z zastosowaniem wysoce sprawnego energetycznie stopnia sprężającego Niezawodność i niskie koszty eksploatacji wynikające z jakości i trwałości zastosowanych komponentów, jak i wysokiej jakości wykonania.
  •  Łatwość obsługi wynikająca z wykonania zgodnie z filozofią „pług & play” oraz „user friendly”. Możliwość natychmiastowego użycia urządzenia bez skomplikowanych prac instalacyjnych jak również zaawansowany sterownik elektroniczny zarządzający i nadzorujący pracą maszyny. Minimalizują ilość uwagi jaką użytkownik musi poświęcić na wytwarzanie sprężonego powietrza w swojej Firmie.
  •  Wysoka jakość wytwarzanego sprężonego powietrza oraz bardzo niski poziom hałasu to kolejne atuty naszych urządzeń

Jeśli szukacie Państwo dla swojej firmy profesjonalnego urządzenia do pracy ciągłej, to zapraszamy do zakupu naszych kompresorów!

Skontaktuj się z nami