Oczyszczanie strumieniowe, potocznie zwane piaskowaniem to najszybsza, najtańsza i najefektywniejsza metoda oczyszczania materiałów z rdzy, farb, klejów, różnego rodzaju powłok i nalotów. Piaskowanie służy również przygotowaniu powierzchni pod malowanie lub odpowiednią prezentację przedmiotu jak w przypadku szkiełkowania / satynowania np. szkła.
Firma Blasteron jest producentem wysokiej jakości piaskarek kabinowych dla przedsiębiorców małych i dużych w Polsce i Europie. Dogłębne zrozumienie tematu piaskowania oraz dostęp do profesjonalnych oczyszczarek zapoczątkowało nowy dział zajmujący się piaskowaniu usługowemu.
Realizujemy małe i duże kontrakty w krótkich terminach z wykorzystaniem większości mediów śrutowniczych dostępnych na polskim rynku. Dzięki temu każde zlecenie realizowane jest dokładnie z wytycznymi Klienta . Odbiór  materiałów odbywa się poprzez kurira,  u Klienta lub poprzez dowóz na miejsce do zakładu.

feelga przed felga po
zacisk1przed zacisk1po
zacisk2przed zacisk2po 1
PA230790 PA230799

PRZYKŁADOWY CENNIK USŁUG. DUŻE LUB POWTARZALNE ZLECENIA WYCENIANE BĘDĄ INDYWIDUALNIE

FELGI STALOWE – OD 25 PLN NETTO SZTUKA
FELGI STALOWE SAMOCHODY CIĘŻAROWE – OD 75 PLN NETTO (ostateczna cena uzależniona od stopnia zanieczyszczenia i od powłoki lakierniczej)
FELGI ALUMINIOWE (w zależności od rozmiaru):
– DO 15” – 40 PLN NETTO
– 16” – 45 PLN NETTO
– 17” – 50 PLN NETTO
– 18” – 55 PLN NETTO
– 19” – 60 PLN NETTO
FELGI DO JEDNOŚLADÓW – 60 PLN NETTO
FELGA SKUTERA – 40 PLN NETTO
RAMA MOTOCYKLA, MOTOROWERU – OD 120 PLN DO 220 PLN NETTO
RAMA ROWEROWA – OD 50 PLN NETTO
CZĘŚCI SAMOCHODOWE (zaciski hamulcowe, stabilizatory, obudowy alternatora, rozruszniki itp.) – OD 20 PLN NETTO SZTUKA
SZKIEŁKOWANIE (MIKRO KULKI SZKLANE) – 1 KG ALUMINIUM – 20 PLN NETTO
PIASKOWANIE NIESTANDARDOWE (nietypowe elementy o dużym stopniu zabrudzenia, korozji oraz powłok nakładanych metodą piecową) – 1H PRACY – 150 PLN – 200 PLN NETTO