Piaskarki inżektorowe

Piaskarki inżektorowe charakteryzują się inną specyfiką pracy w porównaniu do piaskarek ciśnieniowych. Podstawową różnicą jest zasad podawania i wyrzycania śrutu. Piaskarki inżektorowe działają na zasadzie podciśnienia, które wytwarzane jest w pistolecie BNP. Powietrze i ścierniwo dostarczane są dwoma niezależnymi wężami które doprowadzone są do pistoletu. Wytworzone tam podciśneinie zasysa ścierniwo i wyrzuca je poprzez dyszę którą zakończony jest pistolet. Piaskarki inżektorowe są zasadniczo słabsze od ciśnieniowych jednak nie oznacza to że są gorsze. Przeznaczone są do prac gdzie precyzja jest ważniejsza niż siła.  Piaskarki inżektorowe pracują w trybie pracy ciągłej i współpracują w z ścierniwem lekkim i półciężkim. Znajdują zastosowanie w przemyśle: odlewniczym (oczyszczanie form po odlewach), samochodowym (regeneracja turbin, alternatorów, usówanie warstwy lakieru z felg itp), medycznym (polerowanie implantów) Dysze rozmiary…. zapotrzebowanie powietrza 

Kabiny inżektorowe dostęne są w różnych rozmiarach i kubaturach w zestawie z odpylaczem lub osobno jeżeli zakład posiada własny system wydolnej filtracji. 

Piaskarka inżektorowa B100

Piaskarka kabinowa  B100 to flagowy i najlepiej sprzedający się produkt firmy Blasteron. Nasi Klienci cenią sobie wysoki standard wykonania, świetne parametry pracy oraz dużą oszczędność energii dzięki zastosowaniu wydajnego, ale małej moc oświetlenia LED.

Więcej informacji

b120front IS

Piaskarka inżektorowa B120

Piaskarka kabinowa serii B120 to większy „brat” flagowego i najlepiej sprzedającego się produktu firmy Blasteron modelu B100. Nasi Klienci cenią sobie wysoki standard wykonania, świetne parametry pracy oraz dużą oszczędność energii dzięki zastosowaniu wydajnego, ale małej mocy oświetlenia LED.

Więcej informacji

QB120IS

Piaskarka QB 120 IS piaskarka kabinowa inżektrowa

Piaskarki kabinowe serii QB zaprojektowane są do wygodnego oczyszczania lub szkiełkowania większych gabarytów. Dopstępne również w wersji ciśnieniowej. Mogą być wyposażone w wiele dodatkowych opcji wyposażenia oraz sterowania.

QB140IS

Piaskarka QB 140 IS piaskarka kabinowa inżektrowa

Największa z rodziny QB. Zaprojektowana tak aby z łatwością poradziała sobie z oczyszczaniem małyvh oraz dużych elementów. Dostępna w wielu wariantach wyposażenia oraz sterowania.