Śrutownica kabinowa inżektorowa serii QB:

Śrutownice kabinowe serii QB

Śrutownica kabinowa z serii QB firmy Blasteron zaprojektowana została z myślą o przedsiębiorcach i firmach oczyszczających elementy różnego rodzaju. Wielkość kabiny roboczej (szerokość/głębokość/wysokość) może być dobrana do potrzeb Klienta. Seria QB występuje w wersji śrutownica kabinowa ciśnieniowa oraz śrutownica kabinowa inżektorowa. Oferowana jest ona w komplecie z odpylaczem FS1 oraz separatorem ścierniwa CS1.

Wszystkie komponenty z jakich zbudowane są śrutownice kabinowe QB pochodzą od dostawców z Polski, Europy oraz USA. Projektując i budując śrutownice kabinowe QB szczególną uwagę zwracamy na:

  • niezawodności (markowe i proste rozwiązania sterujące, pneumatyczne lub elektroniczne)
  • energo i śruto oszczędność – falowniki regulujące moc wentylatora zapobiegają zbyt dużemu zużyciu energii elektrycznej i śrutu, który może być zasysany do odpylacza i separatora, gdyż wytwarzane podciśnienie jest zbyt duże
  • prędkość wyrzutu ścierniwa – czyli szybkości pracy
  • szczelności kabiny oraz możliwości ustawienia parametrów pracy
  • bezpieczeństwo – zabezpieczenia krańcowe, odłączające ciśnienie przy otwartych drzwiach.

Wszystkie śrutownice kabinowe QB mogą być wyposażone w panel sterownia standard lub professional. Wszystkie kabiny są w pełni spawane i zabezpieczone gumą o podwyższonej ścieralności.

Podwójne szyby wizjera zapewniają bezpieczeństwo oraz są łatwo demontowalne.  Dodatkowo można zabezpieczyć je folią ochronną. Dwa światła (zimne) ledowe zapewniają doskonałą widoczność piaskowanych elementów a wentylator renomowanej polskiej firmy zapewnia znakomitą widoczność. Nawet przy wysokim ciśnieniu i małej gradacji ścierniwa.

Każda śrutownica QB wyposażona jest w odpylacz FS1

Odpylacz FS1 charakteryzuje się wysokim stopniem oczyszczenia 99.5% oraz cichą pracą nie przekraczającą norm określonych przez BHP nawet podczas pełnej mocy. Filtr patronowy wykonany z poliestru jest wytrzymały i łatwo wymienialny. Filtr posiada zbiornik ciśnieniowy który oczyszcza go w regularnych interwałach sprężonym powietrzem. Czas oczyszczania można ustawić na panelu sterowania w wersji standardowej oraz profesjonalnej. Funkcjonalność filtra dopełnia łatwo zdejmowalny zbiornik na pył oraz odpady które usuwa śrutowanie.  Odpylacz FS1 dostępny jest w zestawie z śrutownicami z serii QB i B oraz jako osobne urządzenie z własnym panelem sterowania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. +48794790053 i na nasz fanpejdż!

Śrutownica kabinowa ciśnieniowa serii QB z odpylaczem: